منصوره صامتی

کارشناس فرهنگی

منصوره صامتی

کارشناس فرهنگی

منصوره صامتی

رویای 1400 ساله ی مسلمانان جهان در حکومت اسلامی ایران به تحقق پیوسته و امروز این ظرفیت عظیم فرصتی تکرار نشدنی است. معتقدم که انسان به ضرورت ماهیت الهی و اندیشه ی خویش یک رسانه است وامروز در عصر رسانه ضروریست تا دغدغه های فرهنگی ،اجتماعی و سیاسی مان را باهم شریک شویم، باشد که در مسیر زمان به جامعه ی مهدوی نزدیک شویم."زندگی بهتر حق مسلم ماست!"

و همچنان که رهسپار آینده ایم بیندیشیم که :

ما ازین قرن نخواهیم گذشت
ما ازین قرن نخواهیم گریخت
با قطاری که دگران ساخته اند
هیچ پروازی نیست برساند ما را به قطار دوران
و به قرن دگران
مگر انگیزه و عشق ،
مگر اندیشه و علم ،
مگر آیینه و صلح
و تقلا و تلاش
بخت از آن کسی خواهد بود که مناجات کند با کارش
و در اندیشه ی یک مساله خوابش ببرد
و کتابش را بگذارد زیر سرش و ببیند در خواب حل یک مساله را
باز با شادی در گیری یک مساله بیدار شود ...

تبلیغات
Blog.ir بلاگ، رسانه متخصصین و اهل قلم، استفاده آسان از امکانات وبلاگ نویسی حرفه‌ای، در محیطی نوین، امن و پایدار bayanbox.ir صندوق بیان - تجربه‌ای متفاوت در نشر و نگهداری فایل‌ها، ۳ گیگا بایت فضای پیشرفته رایگان Bayan.ir - بیان، پیشرو در فناوری‌های فضای مجازی ایران
آخرین نظرات

۱ مطلب در خرداد ۱۳۹۶ ثبت شده است

یادآوری یک تصادف تلخ

منصوره صامتی |

http://paradox.blog.ir/1395/02/17/حاشیه-های-یک-تصادف#comments

سلام بزرگواران مطلب آدرس بالا را ببینید ، 16 اردیبهشت سال گذشته در قم تصادف کردیم ، بنا داشتم شما را در جریان روند پرونده بگذارم .  با اینکه یکسال از آن روز تلخ گذشته ، هنوز درگیر پرونده ی تصادف و جراحت هستیم ! 

بچه که بودم مادربزرگم دعا می کرد و به اطرافیان می گفت الهی که خیر ببینی و هیچوقت گذرت به مریض خونه و محکمه نیفته ...در عوالم کودکی تعجب می کردم که بلاخره مریض باید بره مریض خونه و برای گرفتن حق باید رفت محکمه ! 

شرح ما وقع را خواهم نوشت  تا شما هم مثل ما به این نتیجه برسید که از اساس ما را چه به ماشین خوب سوار شدن ؟!  با خودروی پراید لااقل تکلیفت یکسره خواهد شد در دم جان به جان آفرین تسلیم می کنی و دیگر تمام ! گرفتار محکمه و مریض خانه هم نمی شوی ! 

اگر خودروی پراید دارید خدا را شکر کنید که در سایه ی توجهات الهی چنین موهبتی در ایران زمین تولید و ما به همراهی اش مفتخر شده ایم ! 

  • منصوره صامتی